Kas yra SEO Tekstai ir Straipsniai?

Taigi, kažką esate girdėję, bet nieko apie tai nežinote? Kas yra SEO Tekstai ir Straipsniai? Kam jie yra skirti ir kas juos naudoja? Ar šie SEO Tekstai ir Straipsniai tinka jūsų internetinei svetainei? Ar galite juos naudoti kituose puslapiuose? Kokia SEO Teksto ar Straipsnio kaina?

Manau, jūs ne vienintelis asmuo, kuriam kyla šie ir dar daugelis kitų klausimų. Perskaitę turinį šiame puslapyje, sužinosite atsakymus į visus šiuos klausimus. Pasistengsiu pateikti visą reikalingą informaciją, kuri susijusi su SEO Tekstais ir SEO Straipsniais.

Primenu, kad rinkoje galite rasti ir pigiau rašančius asmenis, kurie kuria SEO Straipsnius ir Tekstus, tačiau iškart noriu įspėti. Kokybės ir kainos santykis šioje rinkoje yra akivaizdus ir labai aiškiai pastebimas. Pigūs tekstai ir straipsniai, dažnai turi gramatinių klaidų, nėra rišlūs ir įdomūs. Tokių straipsnių šaltiniai nėra patikimi. Naudodami tokius straipsnius, rizikuojate prarasti Google pozicijas. Ko pasekoje – prarasti lankytojų srautą.

 
01
Raktažodžiai

Kliento pateikiami, arba mūsų atlikamas raktažodžių tyrimas. Išsiaiškinamos aktualios temos.

02
Tyrimas

Suderiname su klientu, ką privalome paminėti tekstuose. Patikriname konkurentų tekstus, jų apimtį ir t.t.

03

Kūryba

Prasideda įdomiausias ir daugiausiai laiko užimantis procesas - teksto rašymas. 

04

Koregavimas

Pabaigus užsakymą, kartais randame neatitikimų, nukrypimų ar kitokių klaidų. Visada jas ištaisome!

SEO Tekstai Ir SEO Straipsniai

SEO tekstai ir SEO straipsniai – iš pradžių atrodo vienodi, tačiau taip nėra. Daugelis nemato didelio skirtumo tarp teksto ir straipsnio. Tačiau, kad lengviau būtų suprasti apie ką kalbame, mes juos išskirsime.

SEO Tekstas – 300 ~ 500 žodžių tekstas, kuris atitinka jūsų svetainės temą ir mintį. Šiame tekste yra panaudojami visi reikalingi techniniai parametrai. Dažniausiai šie tekstai yra labai paprastos struktūros, lengvi skaityti ir nėra sudėtingi suprasti.

Dažnai šie tekstai yra talpinami SEO straipsnių kataloguose, ar kitose panašios tematikos svetainėse. Taip yra gaunama atgalinė nuoroda į jūsų svetainę, iš panašios tematikos straipsnio. Tačiau nesusidarykite klaidingos nuomonės, kad šie tekstai yra skirti tik „Google“ paieškos robotams. 

SEO Straipsnis – 500 ~ 1500 žodžių apimties straipsnis. SEO straipsnio turinys ir pobūdis, lyginant su SEO Tekstu, labai skiriasi. SEO Straipsnis yra profesionalus ir paremtas patikimais šaltiniais. Toks straipsnis taip pat atitinka visus „Google“ keliamus reikalavimus. Dažnai yra paremtas „WikiPedia“ ar panašaus turinio svetainėmis, kurios yra gerai vertinamos „Google“. Toks straipsnis yra tinkamas talpinti savo svetainėje, naujienų portaluose ir t.t.

Šiuos straipsnius, ypatingai ~1500 žodžių, užima nemažai laiko parašyti. Rašymo laikas, priklauso nuo daugelio faktorių. Dažniausiai nuo temos sudėtingumo, turinio anglų kalba kiekio, šaltinių patikimumo ir t.t. Todėl kaina šių straipsnių yra derinama individualiai su kiekvienu užsakovu.

KodėlRinktis Mūsų Paslaugas?
 

SEO Optimizuoti

Mūsų straipsniai ir tekstai, atitinka visus SEO reikalavimus. Esame tuo užtikrinti...

Raktažodžiai

Mes galime atlikti raktažodžių tyrimą. Patarti, kokiomis temomis rašyti...

Patikimi

Mes naudojame tik patikimus informacijos šaltinius. Tai užtikrina kokybišką turinį...

Greitai!

Pradedame rašyti tik gavę užsakymą, todėl straipsniai yra parašomi labai greitai...

SEO Tekstų ir Straipsnių Kaina

SEO TEKSTAS

1 Straipsnis / 300 žodžių
9 / Tekstas
 • 300 Žodžių
 • 3 Centai/Žodis
 • Patikimi Šaltiniai
 • 100% Unikalus!
Populiarus

SEO TEKSTAS +

1 Straipsnis / 500 žodžių
13,99 / Straipsnis
 • 500 Žodžių
 • 2,8 Cento/Žodis
 • Patikimi Šaltiniai
 • 100% Unikalus!
 • 2 Paveikslėliai Tekste

TAUPUSIS

20+ Straipsnių
260 / 20 Tekstų
 • 500 Žodžių
 • 2,6 Cento/Žodis
 • Patikimi Šaltiniai
 • 100% Unikalus!
 • 2 Paveikslėliai Tekste
 • Sutaupote €20

Pagrindiniai SEO Tekstų ir Straipsnių Reikalavimai

Kaip parašyti kokybišką ir visus „Google“ reikalavimus atitinkantį SEO Tekstą ar  SEO Straipsnį? Tai nėra didelė paslaptis, štai pagrindiniai reikalavimai SEO tekstui:

 • Panaudoti pagrindinį raktinį žodį „Title“ teksto pavadinime
 • Naudoti „Bold“ paryškinimus, „Italic“ ar Pabraukimą
 • 2% teksto turėtų būti pagrindiniai raktažodžiai
 • Panaudoti 1-2 nuorodas į patikimus šaltinius (Wiki, Google ir t.t.)
 • SEO Tekste 1-2 nukreipimai į vidinius svetainės puslapius
 • Būtinai panaudoti raktinių žodžių sinonimus
 • Raktinius žodžius paminėti H2, H3 ir t.t. žymėse.
 • Tekste įterpti susijusius grafinius elementus, nuotraukas. Užpildant „Alt“ atributą
 • Patalpinus straipsnį, užpildyti „Meta“ ir „Title“ žymes. Pildant, panaudoti teksto pagrindinius raktinius žodžius ir sinonimus.
 • Rašyti trumpais, aiškiais paragrafais, taip skaitytojui lengviau surasti reikalingą informaciją

IEŠKOTE KAS ATLIKTŲ JŪSŲ SVETAINĖJE SEO OPTIMIZACIJĄ? REKOMENDUOJAME – PROFESIONALIOS SEO PASLAUGOS

Tai yra pagrindiniai reikalavimai, kurių dėka sukursite kokybišką, visus reikalavimus atitinkantį SEO tekstą. Tačiau nepamirškite, kad  yra vienintelis ir pats svarbiausias. Tai skaitytojas, jūsų internetinės svetainės lankytojas. 

Jei jūsų straipsnis bus nerišlus, neįdomus ir turinys neatitiks antraštės – skaitytojas nieko negalvodamas ir nelaukdamas  paliks jūsų svetainę. „Google“  seka šiuos vartotojų veiksmus, tai yra vadinama „Bounce Rate“, jei didelė dalis lankytojų iškart palieka puslapį, o kita dalis išbūna labai trumpą laiką, tai yra ženklas paieškos sistemoms. Ženklas, kuris leidžia suprasti, kad jūsų puslapio turinys yra neaktualus lankytojams. Tokie puslapiai, turėdami aukštą atmetimo rodiklį, retai patenka į „Google“ aukščiausius paieškos rezultatus.

MūsųSEOTekstai Ir Straipsniai

SEO Teksto Raktažodžiai

Dar prieš rašant SEO tekstus ir straipsnius, būtina atlikti raktinių žodžių tyrimą. Žinoma, tai galite padaryti ir jūs patys, jūsų SEO specialistas, bet tai galime atlikti ir mes! Yra daug raktinių žodžių, kurie gali pasirodyti labai patrauklūs. Tačiau jų konkurencija yra labai didelė. Neužteks parašyti vieno straipsnio, kuris atitinka visus SEO reikalavimus, kad atsirastumėte bent pirmame „Google” puslapyje. Todėl labai dažnai, tai gali būti tiesiog pinigų ir laiko švaistymas.

 

Taip pat, yra SEO reikalavimai. Vienas iš jų – raktažodžių kiekis tekste. Skirtinguose šaltiniuose, galite rasti daug skirtingos informacijos. Vieni teigia, kad reikia naudoti kuo daugiau raktinių žodžių. Kiti – jog užtenka vos 2 – 3 antraščių, kuriose paminėtas raktažodis. 

 

Mes vadovaujamės moz.com, backlinko.com, yoast.com ir kitais patikimais šaltiniais. Jų teigimu, SEO tekstai privalo turėti apie 2% raktinių žodžių. Jie privalo būti paminėti antraštėse, teksto pradžioje ir pabaigoje. Tačiau jei mūsų klientas turi specifinių reikalavimų, mes vadovaujamės kliento kriterijais.

Kokybės Standartas

Internete vyrauja nuomonė, kad SEO tekstai ir Straipsniai neprivalo būti kokybiški. Mes manome, kad tai priklauso nuo jūsų tekstų paskirties. Jei tekstus talpinate SEO straipsnių kataloguose – aukštas kokybės standartas neprivalomas. 

 

Tačiau, jei tekstus talpinate savo internetinėje svetainėje – kokybiškas turinys privalomas! Rašydami straipsnius, negalvokite tik apie paieškos sistemas. Prisiminkite savo skaitytoją, kokiai auditorijai jis priklauso, kokie jo poreikiai ir tikslai. Jei SEO straipsnis bus unikalus, naudingas ir įdomus, jis tikrai pritrauks papildomą lankytojų srautą. 

SEO Tekstų Talpinimas

SEO Tekstai ir jų kaina, gali kisti priklausomai nuo talpinimo planų. Internete galite rasti nemokamų ir mokamų katalogų, kuriuose galite talpinti savo SEO straipsnius. Tačiau įsitikinkite, kad šių straipsnių katalogų reitingas tinkamas jūsų poreikiams. Prasto reitingo katalogai, gali neigiamai įtakoti jūsų pozicijas paieškų sistemose. 

 

Jei leidžia finansinės galimybės, visada rinkitės tik teminius SEO tekstų talpinimo katalogus. Atgalinės nuorodos iš susijusių temų interneto svetainių, teigiamai veikia paieškos pozicijas. Taip pat, rekomenduojama netalpinti visų straipsnių tą pačią dieną, vertėtų rinktis ne daugiau kaip 1-2 straipsnius per dieną. 

Grafiniai Elementai

SEO tekstai privalo turėti grafinius elementus. Tai yra nuotraukos, video medžiaga, iliustracijos ir t.t.. Gerai, kad tekste būtų nors 2 grafiniai elementai. Šios iliustracijos, privalo būti susiję su teksto tema. Užpildytas „Alt” atributas ir atitinkamas nuotraukos pavadinimas.

 

Mūsų SEO tekstai ir straipsniai atitinka šiuos reikalavimus, tačiau mes naudojame tik nemokamas iliustracijas. Už papaildomą mokestį, galime pridėti shutterstock, iStock ar kitų platformų parduodamas iliustracijas. 

Teksto Skaitomumas

Svarbiausia, kad tekstas būtų aiškus ir visa svarbiausia informacija būtų randama kuo greičiau. Mūsų rašomi SEO tekstai turi aiškias antraštes, skirstomi į paragrafus ir visa svarbi ir naudinga informacija išskiriama. 

Comments are closed.