Kokybiški Tekstai -

Išaugę Pardavimai

 

Tekstai internetinėms svetainėms – visas turinys esantis jūsų tinklalapyje. Pradedant įmonės aprašymu, jūsų vizija ir misija, baigiant prekių aprašymu ar tinklaraščio pildymu. 

Mes suprantame, kad daugelis iš jūsų galite parašyti tekstus savo tinklalapiui. Tačiau ar visada turite tam laiko, ar tekstai bus kokybiški? Priklausomai nuo jūsų turinio konkurencijos, kai kur teksto apimtis privalo būti 1000 – 2000 žodžių. Parašyti tokios apimties tekstą, gali užtrukti nuo 3 iki 8 valandų. Pagalvokite, jei jums prireikia 20-ies svetainės tekstų? Ar jūs turite 15 – 20 darbo dienų skirti vien tik šių tekstų rašymui? 

demo-attachment-505-business-woman-opening-laptop-at-office-PU4ZAGW
Kodėl Mūsų

SvetainėsTekstai?

 

OPTIMIZUOTI

Tekstai svetainėms ar puslapiams atitinka visus SEO reikalavimus. Nuolat sekame SEO rekomendacijas...

KOKYBIŠKI

Internetinė svetainė turinti grubių gramatikos klaidų - garantuotas nuostolis...

PATIKIMI

Tekstai puslapiams paremti tik patikimais informacijos šaltiniais. Tai užtikrina kokybišką turinį...

GREITAI

Pradedame rašyti tik gavę užsakymą, todėl straipsniai ir tekstai parašomi labai greitai...

Svetainės Tekstų Rašymas 

Svetainės tekstų rašymas – paslauga kurios dėka jūsų internetinis puslapis taps lankomu ir mėgstamu. Kokybiškas ir patikimas svetainės turinys – neatsiejama gerų puslapio rezultatų dalis. 

Žinoma, kad jūsų svetainėje naudojamos spalvos, paveikslėliai, nuotraukos ir kiti grafiniai elementai yra be galo svarbūs. Tai vienos pirmųjų lankytojų dėmesį atkreipiančių detalių. Tačiau, jei klientas jūsų puslapyje randa melagingą, įžeidžiantį ar tiesiog visiškai bevertį turinį – akimirksniu palieka jūsų svetainę. Tai klaida, kurios jūs negalite sau leisti. Jūsų konkurentai to ir telaukia. 

Mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms, užpildyti internetinę svetainę aukštos kokybės turiniu, gali būti labai sudėtinga. 

Jei jūs savo komandoje neturite tekstų rašytojo, o pats to nesugebate ar tiesiog neturite tam laiko – palikite šį darbą profesionalams.

Nekartokite buvusių klaidų – nepalikite šio darbo IT specialistams ar savo HR komandai. Nei vienas, nei kitas iš jų neturi laiko arba reikiamų įgūdžių šiam darbui atlikti.

Svetainės Tekstai -Paslaugos etapai

 

Kad visiems taptų aiškiau, susipažinkite su pagrindiniais mūsų paslaugos žingsniais. Šie etapai atliekami gavus užsakymą. 

01

TYRIMAS

Jei klientas pageidauja, atliekamas raktinių žodžių tyrimas, sužinoma konkurencija.

02

ANALIZĖ

Atliekame konkurentų analizę, patikriname jų turinį, jo kokybę ir kaip reguliariai atnaujinamas.

03

KŪRYBA

Iš kliento gavus visą reikiamą informaciją, pradedami kurti internetinės svetainės tekstai.

04

KOREKCIJA

Atlikus darbus, gali pasitaikyti menkų nesklandumų, faktų neatitikimų ir t.t. 

Svetainės TekstaiIr Jų Tipai

Tekstai internetinėms svetainėms
Tekstas "Apie Mus"

Skiltis „Apie Mus” skirta pristatyti jūsų verslui. Šioje vietoje išskiriami jūsų pasiekimai, paaiškinama kodėl jūs esate išskirtiniai ir kodėl verta rinktis jūsų paslaugas ar prekes. 

 

Priklausomai nuo įmonės dydžio, rekomenduojame skirtingo pobūdžio aprašymus. Mažoms ar vidutinio dydžio įmonėms patariame veržlius, įdomią istoriją pasakojančius „Apie Mus” tekstus. Didesnėms įmonėms pravartu turėti istoriją, misiją, viziją ir tikslus.

Titulinis / Pagrindinis Puslapis

Tai tekstas, kuris tampa jūsų veidu internete. Pagrindinio puslapio struktūra ir sandara turi būti labai paprasta, aiški, bet kartu ir įtikinanti. Lankytojas turi greitai suprasti jūsų įmonės paskirtį ir tikslus. 

 

Šiame puslapyje pateikiama pagrindiniai jūsų paslaugų, prekių ir trumpi veiklos aprašymai. Priklausomai nuo jūsų nišos konkurencingumo, rekomenduojama teksto apimtis gali būti nuo 500 iki 3000 žodžių. 

Paslaugos ar Produkcijos Aprašymai

Šie internetinės svetainės tekstai skirti pardavimui. Jie aprašo jūsų paslaugų ar prekių savybes, skatina lankytojus įsigyti jūsų siūlomą prekę. Prekių aprašymai itin populiari paslauga tarp elektroninių parduotuvių savininkų.

 

Šių aprašymų apimtis priklauso nuo jūsų paslaugos ar prekės. Kartais tiesiog neįmanoma parašyti 1000 žodžių apimties tekstą. Todėl prieš užsakant šiuos aprašymus rekomenduojame pasitarti su mūsų specialistais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus. 

Naujienos / Tinklaraštis / Blogas

Naujų produktų ar paslaugų pristatymas, socialinė akcija, darbuotojų laisvalaikis ir t.t. Šioje skiltyje galite skelbti viską. Nerekomenduojame kiekvieno įrašo sieti su tiesioginiais pardavimais.

 

SEO Tekstai ir straipsniai gali tapti puikiais tinklaraščio įrašais. Geros kokybės SEO straipsnis atitiks visus reikalavimus, bus rišlus ir įdomus skaityti.

Pardavimų Puslapis (Landing page)

Tai išskirtinai vienai prekei ar paslaugai skirtas puslapis. Dažniausiai šis puslapis yra didelės apimties (1500 – 3000 žodžių). Detaliai aprašoma prekės ar paslaugos teikiama nauda, išskirtinės savybės ir t.t. Tekstas derinamas su derančiais grafiniais elementais.